Haber

Tuba Büyüküstün’ün İngilizce Konuştuğu Videosu Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu!

Kıvanç Tatlıtuğ ile başrol oynadığı Yürekli ve Güzel’den sonra uzun bir ara veren Tuba Büyüküstün, ardından Sefirin Kızı ile ekranlara geri döndü.

Şimdilerde Netflix dizisi Olive Tree’deki performansıyla adından söz ettiriyor. Hatırlarsanız ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan dizinin ikinci sezonu için setlere geri döndüğünü Tuba Büyüküstün’den öğrenmiştik.

Özel hayatını herkesten gizli yaşamayı tercih eden ancak sosyal medyadaki paylaşımlarıyla her zaman adından söz ettirmeyi başaran Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı video gündeme bomba gibi düştü!

Henüz rastlamayanlar için sosyal medyayı sallayan Tuba Büyüküstün’ün İngilizce konuşan fotoğrafını bir kenara bırakalım…

Büyüküstün’ün “anlamak” kelimesini defalarca kullanarak, “Anlamak istiyorum, anlamam gerekiyor birkaç gün önce. Biri beni sevgiyle, dürüstlükle tutuyordu ve tek söyleyebildiğim, anlamam gerektiğiydi!” Açıklama yaptığı bu video tüm sosyal medyada alay konusu oldu.

1. İşte Tuba Büyüküstün’ün neden paylaştığı belli olmayan ama büyük goygoya neden olan görünüşüne gelen yorumlara bir göz atalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

mazgirt-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu