Teknoloji

Wrestling Game WrestleQuest 8 Ağustos’ta Konsollara ve PC’ye Geliyor

 
Yayıncı Skybound Games ve geliştirici Mega Cat Studios, RPG WrestleQuest’in 8 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC (Steam) ve Portable (iOS ve Android) için çıkış yapacağını duyurdu. (iOS ve Android) henüz duyuruldu.
 
WrestleQuest içerisinde yer alan profesyonel güreş ve RPG oyunu piksel görsel ile oyuncuların beğenisine sunulmaktadır. Macho Man, Randy Savage ve tonlarca ikon ile macera dolu olacaksınız. Oyunda iyi adamlar, kötü adamlar, kertenkeleler, robotlar ve daha fazlasını deneyimleyeceksiniz.
 
Mega Cat Studios’un kurucusu James Deighan bir basın açıklamasında, “WrestleQuest, güreşin, güreş camiasının ve güreşçilerin kendilerinin bir kutlamasıdır, bu nedenle Mega Cat ekibi, katılmayı kabul eden efsanelerin kadrosundan inanılmaz derecede gurur duyuyor. bizim oyun. Güreş kahramanlarımızın çoğu WrestleQuest’te hayat buldu. “Onu görmek gerçekten bir onur. Ek olarak, yeni fragmanımız, Road Warriors’tan Sgt Slaughter’a kadar oyuncuların oyun içinde buluşacağı yetenekleri öne çıkarıyor. Ancak hayranlar bazı büyük sürprizlere de hazırlıklı olmalı.” dedi.
 
Tanıtım videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu