Yaşam

Defne Samyeli sessizliğini bozdu: Kızım Derin Talu’nun Emircan Şahin’den şiddet gördüğü iddiaları doğru.

Defne Samyeli Derin Talu’nun 19 yaşındaki kızının sevgilisi Emircan Şahin tarafından darp edildiği iddia edildi. Konuyla ilgili sessizliğini Samyeli bozdu.

“KIZIMIN SAVAŞTA OLDUĞU HABERİ DOĞRUDUR”

Saldırı tezlerinin doğru olduğunu belirten Samyeli, Instagram hesabından şu sözleri paylaştı: “Kızım Derin Talu’nun Emircan Şahin tarafından darp edildiğini duydum. haberler bu doğru. Ailemizi derinden sarsan bu olaydan sonra bir anne olarak benim için en önemli şey çocuğumun psikolojik ve fiziksel sağlığıdır. Süreci bu hassasiyetle geçirmeye çalışıyoruz.

“ŞİDDETİN HİÇBİR TÜRÜ MÜSADE EDİLEMEZ”

Şiddetin hiçbir türü tolere edilemez. Kadına, çocuğa ve her canlıya yönelik şiddete karşı olmak ve bununla en güçlü şekilde mücadele etmek birey olarak her birimizin sorumluluğudur. Şiddeti görmezden gelip, tolere edip, halının altına süpürdükçe, bir sonraki çocuğumuz olan kardeşimizin hayatını tehlikeye atmış oluyoruz.

“TAKİPÇİSİ OLACAĞIM”

Emircan Şahin hakkında hukuki sürecin başlatılması, kızım Derin Talu’nun vasiyeti üzerine yapılan bir iddiadır. Onun vasiyeti doğrultusunda bizzat takip edeceğim. Bir anne olarak kamuoyundan ve değerli basın dostlarımdan ricam kızımın bu süreci gelişigüzel soru ve yorumlarla yıpratmadan geçirmesidir. Erkek şiddetine maruz kalan tüm ünlü kızlarımız ve kadınlarımız basında ikinci kez mağdur olma korkusu yaşamadan haklarını arayabilsinler diye yıpratılmamalı. Gerekli tüm açıklamaları yapacağım; Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu