Yaşam

Aldatma 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Güzide, Tarık’la Uçurumdan Atlayacak mı?

Atv’nin sevilen dizisi Aldatma 23. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Silahlı saldırıya uğruyor. Güzide, o saldırıyı yapanın Tarık olduğunu öğrenince şok olur. Neden kendini öldürmek isteyecek kadar kızgın olduğunu anlamıyor. Ozan ve Oylum da bu durumu öğrenir. Babasının yaptıklarını hazmedemeyen Ozan, onu bir uçurumun kenarına götürür ve arabasına bindirmesini ister. Aldatma 24. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Güzide, Tarık’la birlikte uçurumdan atlayacak mı?

Perşembe Dizileri 2022

Güzide, Tarık’la Uçurumdan Atlayacak mı?

Aldatma dizisinin 24. bölüm 1. fragmanında; Güzide, oğlunun babasını uçurumdan atmak istediğini öğrenir ve orada yetişir. Evvel, Tarık’a kendisinden ve çocuklarından ne istediğini sorduğunu, ardından birlikte o uçurumdan atladığını ve rahat etmelerini istediğini söylüyor.

İşte Aldatmaca dizisi 24. bölüm 1. fragmanı…

HİLE 23. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Güzide, evinin önünde silahlı saldırıya uğrar. Bu baskında yardımcısı yaralandı. Bu durumu çocuklarına anlatmak isteyen Güzide, Oylum ve Ozan’a ulaşamaz. Oylum senin Tolga’yı artık sevmediğini düşünüyor. Bu durumu fırsat bilen Behram, Oylum’u almak için onu akşam yemeğine davet eder.

Şaşkınlığından etkilenen Oylum, o geceyi Behram’la geçirir. Ertesi gün eve geldiğinde annesine yapılan saldırıyı öğrenir. Saldırıyı öğrenen Behram, hızla o kişiyi bulur ve Güzide’nin önüne çıkarır.

Güzide, Berham’ın yapmak istediğini kabul etmez. Ancak bulduğu adamın itirafı onu tahrik eder. Kendisini öldürmek isteyenin Tarık olduğunu öğrenir. Evine gider ve durumu çocuklarına anlatır. Ozan annesine düşünmeden bir şey yapmayacağını söyler. Ama onu dinlemez, önce kardeşini otel odasından alır ve arkadaşının evine bırakır.

Sonra babasıyla tanışmak istiyor. Tarık, oğlunun buluşmak istediği yere gittiğinde kendini baygın halde, elleri direksiyona bantlanmış halde bulur. Ozan babasından artık annesine ve ailesine zarar vermesini istemediğini, el frenini çekip o uçurumdan aşağı inmesini ister.

Tarık oğluna çok yalvarır. Ancak Ozan bu yaptıklarına daha fazla dayanamayacağını, annesini öldürmek istemesine dayanamayacağını söyler ve arabasının tabancasını çeker. Tarık oğluna ne isterse onu yapmasını söyleyerek yalvarmaya başlar.

ciftlikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu