Teknoloji

Yeni Call Of Duty oyunu duyuruldu: Modern Warfare 3 bu tarihte geliyor

Activision, Call of Duty serisindeki bir sonraki oyunun gerçekten de Contemporary Warfare 3 olacağını nihayet onayladı. Üstelik yeni oyun için bir çıkış tarihi var: 10 Kasım.

Yayıncı, 2009’da yayınlanan Call of Duty: Modern Warfare 2’de Rus yok“Senaryoyu” yansıtan bir tanıtım fragmanıyla hem adı hem de çıkış tarihini açıkladı. Kaptan FiyatVe Phillip GravesAyrıca Contemporary Warfare serisindeki karakterlerden geliyormuş gibi görünen bazı diyalog parçalarını da duyabiliyoruz.

Resmi olarak, Activision’ın şu anda oyun hakkında açıklamak istediği tek şey bu. Ancak, daha sonra Ağustos ayında daha fazla şey öğrenebiliriz. Oyun serisinin resmi web sitesi bu ayın başlarında Call of Duty: Modern Warfare 3’ü tanıtmak için Warzone’da bir oyun içi etkinlik düzenleyeceğini duyurdu.

Geliştirici Balyoz Oyunları Contemporary Warfare 3’ün baş geliştirici ekibi olduğu söyleniyor ve başka bir stüdyo ekibi desteklemek için çalışıyor. Oyunun hangi platformlara çıkacağına dair bir açıklama yapılmasa da PC, Xbox Series X ve S konsolları ile PlayStation 5 konsoluna çıkması düşünülüyor. Ayrıca Contemporary Warfare 3 için birçok yayın sonrası DLC içeriğinin yayınlanacağını varsayabilirsiniz.

İronik bir şekilde, Activision Blizzard ve Call of Duty serisinin tam oyun çıktığında Microsoft ile ilgili olması bekleniyor.Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasa Kurumu’nun, Microsoft’un Activision Blizzard’ı 69 milyar dolara satın almasına izin verecek bir anlaşmadan kaçınmak için fikrini değiştirip değiştirmeyeceğini hâlâ duymayı bekliyoruz.

haber-defne.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu