Haber

Tunç Soyer’den Fair İzmir’e Gönüllü Çağrısı: “İzmirlileri Bu Dayanışmanın Parçası Olmaya Davet Ediyorum”

izmirBüyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 6 Şubat depremlerinin ilk gününden bu yana yardımların toplandığı Panayır. izmir ziyaret . Adil izmirTürkiye’ye yapılan bağışların ayrıştırılmasında gönüllülerden destek beklediklerini belirten Lider Soyer, “İzmir halkını bu dayanışmanın parçası olmaya davet ediyorum” dedi.

Kahramanmaraş6 Şubat depremlerinden sonra yardımların toplanma noktası olan fuar, izmir Depremzedelere destek devam ediyor. Adil izmir

Gönüllü desteğine ihtiyaç duyduklarını ve gönüllü olmak isteyen gençlerin ‘gencizmir.com’ üzerinden kayıt yaptırabileceklerini belirten Soyer, şunları kaydetti:

“Türkiye’nin dört bir yanından ve İzmir’den bir sürü bağış malzemesi geliyor. Kıyafet, ayakkabı, sarf malzeme, elektrikli soba gibi bir sürü ekipman var. Gelmeye devam ediyor. Arkadaşlarım çok güzel sıralıyorlar, yaşlarına göre ayırıyorlar. , malzeme türü Malzemelerin tasnifi ve hangarlara yerleştirilmesi için gönüllülere ihtiyacımız var.İzmir’e gelen 50 binden fazla depremzedenin hayatını kolaylaştıracak malzemeler bunlar.Bu nedenle depremzedelerimizin mağdur olmasını sağlamak istiyoruz. İhtiyaç duydukları malzemelere bir an önce ulaşabilmeleri.Gönüllülerle yaptığımız bu çalışmayı hızlandırmak mümkün.İzmirlileri de bu dayanışmanın bir parçası olmaya davet ediyorum.”

Kaynak: ANKA / Yerel
Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup Haberler.com tarafından herhangi bir editoryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan tüm haberler web sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik olarak sunulmaktadır. Bu nedenle haberin yasal muhatabı ANKA’dır.

demircihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu