Yaşam

Rakip Mafya Aslan’a Geliyor! Kurtlar Vadisi’nin Sevilen Oyuncusu Aile Kadrosuna Dahil Oldu!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı bir araya getiren Aile, her yeni bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitliyor. Soykan Ailesi’nin aile içindeki bireyleri arasında tansiyon azalmazken Birsen Altuntaş’ın haberine göre mafyaya rakip İlyas karakteri diziye dahil oluyor.

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/a…

Show TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Aile’ye hepimiz hayran olduk!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın ilk kez ortak olduğu dizi, her yeni bölümüyle heyecanı bir üst seviyeye taşırken, dizinin önemli ailelerinden Soykan ailesi de mükemmel bir senaryo ile ekrana yansıdı. .

Salı akşamlarının tartışmasız bir numarası olan Aile’de Devin ve Aslan’ın olaylı düğününün ardından tansiyon sürekli yükselirken, diziye Soykan ailesine bir rakibin de dahil olması gündemdeydi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Poyraz Karayel ve Kurtlar Vadisi gibi birbirinden değerli dizilerde rol alan Musa Uzunlar, Aile dizisinin kadrosuna katıldı!

Aileye mafya İlyas olarak dahil olacak Uzunlar, dizide dengeleri değiştirecek bir karaktere hayat verecek gibi görünüyor.

Musa Uzunlar kimdir?

1959 doğumlu Musa Uzunlar, Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. Bursa, Ankara ve İstanbul Devlet Tiyatrolarında oyuncu ve yönetmen olarak bu branşa giren Uzunlar, ilk ekran deneyimini 1989 yapımı Geçmiş Bahar Mimozaları dizisinde yapmıştır.

Kariyeri boyunca pek çok önemli işte yer alan Musa Uzunlar en çok Yağmur Zamanı, Fatmagül’ün Kabahati Nedir?, Kurtlar Vadisi: Pusu ve Poyraz Karayel dizileri ile hatırlanmaktadır.

Bakalım The Family’nin sonraki bölümlerinde neler olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu