Yaşam

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3’e İlk Tepkiler

Marvel’in 2023’te en çok beklenen filmlerinden biri Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Filmin vizyona girmesine çok az bir süre kaldı. Serinin son filmi olması beklenen bu film ile yönetmen James Gunn’ın Marvel Sinematik Evrenine veda etmesi bekleniyor. 5 Mayıs’ta vizyona girecek olan sinemanın prömiyeri Paris’te yapıldı.

Herkesin heyecanla beklediği yapım, filmi izleme fırsatı bulanları bekliyor. Bazı sosyal medya hesaplarını paylaştılar. Yapılan paylaşımlara göre serinin son filmi için gelen tepkiler son derece olumlu. Hem komedi hem de dram öğeleri barındırdığı belirtilen filmin, Marvel’ın bir süredir devam eden perişan gidişatını bir nebze olsun düzeltmesi bekleniyor.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 film izleyenlerin sosyal medya tepkileri:

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, harika bir üçlemenin mükemmel sonu. Komik, duygusal ve herkes olağanüstü bir an yaşıyor. Will Poulter’ın Warlock’u kusursuz bir ayrıntıdır, ancak odak noktası haklı olarak Muhafızlar için tatmin edici bir son sunmaya odaklanmıştır. onları özleyeceğim

Bu film… hem kalbim dolu hem de kırıktı, üzerinde çalışılması çok uzun bir hikayeydi, çok karmaşık bir hikayeydi ama bana mükemmel hissettirdi.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3. sırasında gözyaşı döktüğümü doğrulayabilirim. Ve solo bir Adam Warlock filmi izlemeyi çok isterim. İncelemenin tamamı (ve oyuncularla yapılan röportajlar) çok yakında.

İNCELEME: DUYGUSAL. ŞOK EDİCİ. YAVUZ. James Gunn aşk, kader ve başa çıkma temalarını araştıran gerçek bir EPIC sunuyor. Bu sıradan bir MCU filmi değil, gelmiş geçmiş EN GÜZEL bilimkurgu filmlerinden biri! Bu, yolculuğuna uygun bir son ve aynı zamanda bir sonraki adımı hazırlıyor.

Harika aksiyon sahneleriyle eğlenceli ve duygusal. Karakterler ve destan için harika ve hoş bir son. Endgame’den bu yana en akıcı Marvel sineması (ve genel olarak ilk 3).

Filmi Paris’te izleme şansı bulanlardan bazı yorumlar ise şöyle oldu. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3; Ülkemizde 5 Mayıs’ta vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu