İş

eLogo Türkiye’de Her 3 Faturadan 1’ini İşliyor

eLogo Genel Müdürü Başak Kural, Türkiye’de her 3 faturadan birinin eLogo üzerinden gittiğini belirterek, “Sadece 2022’de 1 milyardan fazla e-Belge üreterek 85 bin ağacı kurtardık.” sözünü kullandı.

eLogo tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, tüm ERP ve yazılımlarla uyumlu çalışabilen çalışmalarıyla e-Belge dönüşüm süreçlerinde işletmelere destek oluyor. İşletmeler gereksiz kağıt ve malzeme israfı yapmadan kısa sürede hazırlayacakları e-Belgeler ile doğaya, bütçelerine ve zaman yönetimine katkıda bulunurlar.

İşletmelere e-Dönüşüm süreçlerinde uçtan uca özel çözümler sunan bir hizmet şirketi olmayı hedefleyen eLogo, müşterileriyle birlikte büyümeyi temel alan stratejisiyle işletmeler için işi hızlandıran, ticareti kolaylaştıran ve geliri artıran hizmetler geliştiriyor. İşletmeler operasyonel yüklerini azaltarak faturalarını, makbuzlarını, defterlerini ve irsaliyelerini saniyeler içinde oluşturma, iletme ve saklama olanağına sahip olurken, aynı zamanda karbon ayak izlerini de azaltırlar.

Açıklamada görüşlerine yer verilen eLogo Genel Müdürü Başak Kural şunları söyledi:

“e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-İrsaliye gibi dijital ortamda hazırlanan e-Belgeler işletmelere zaman ve maliyet tasarrufu sağlarken doğanın korunmasına da yardımcı oluyor. ERP tarafında 100 binin üzerinde, 150’ye yakın müşteri portföyümüz var. e-Fatura tarafında bin. Farklı büyüklükteki birçok işletmede müşterilerin en çok kullandığı ekranların başındayız. Türkiye’de her 3 faturadan biri eLogo üzerinden gidiyor. 1 milyardan fazla e-Belge üreterek 85 bin ağacı kurtardık. sadece 2022’de. Bununla birlikte iş süreçlerinde verimlilik artarak devam edecek.”

haber-beylikova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu