Haber

Doğan Hızlan Kütüphanesi’nde Babalar Günü’ne özel etkinlik

Antalya Büyükşehir Belediyesi Doğan Hızlan Kütüphanesi, Babalar Günü münasebetiyle “Sevgili Baba: Mektup Atölyesi Etkinliği” düzenledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Anneler Günü’ne özel etkinliğin ardından Babalar Günü için anlamlı bir etkinlik düzenledi. Doğan Hızlan Kütüphanesi’ndeki renkli etkinlikte çocuklara yönelik mektup atölyesi etkinliği gerçekleştirildi.

 

KAHRAMAN BABALARA HEDİYE HAZIRLADILAR

13-17 Haziran tarihleri ​​arasında devam edecek olan etkinliğin ilk gününde çocuklar babalarına hediye etmek üzere kitap ayracı yaptı. Minik eller, renkli kalemler ile resimler çizip boyayarak ayraçları süsledi. Ardından çocuklara, baba-çocuk arasındaki sevgi dolu bağın ipuçlarını veren ve birbirini anlamaya yönelik ifadeler içeren hikayeler okundu. Mektup atölyesinde unutulmaya yüz tutmuş mektup türleri hakkında da çocuklara bilgi verilerek örnek mektup kağıtları verildi. Etkinlik sonunda çocuklara babalarına takdim etmeleri için “Kahraman Baba Belgesi” verildi.

17 Haziran Cumartesi gününe kadar devam edecek etkinliğe katılmak isteyenler 238 52 71 ve 238 53 02 numaralı telefonlardan randevu alarak kayıt yaptırabilirler.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habermazidagi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu