Teknoloji

Death Stranding 2 “DS2” Duyuruldu: İşte Ortaya Çıkanlar

Video oyun dünyası 2019 yılında Death Stranding adlı bir oyunla tanışma fırsatı buldu. Sektörün en değerli isimlerinden biri Hideo Kojima ve ekibi, benzersiz bir grafik kalitesi ve o zamanlar için ilginç bir deneyim sunuyordu. Ancak oyun çıktıktan sonra beklentileri karşılamadı. Çünkü birçok oyuncu Ölüm BükümBunun sadece yürüyen bir simülasyon olduğunu düşündü.

Şimdi ise bu oyunla ilgili bir gelişme yaşandı. Sektörün prestijli etkinliklerinden biri olan The Game Awards’ta yapılan resmi açıklamaya göre, Ölüm Büküm 2 Geliyor resmen. Adı “DS2” olacak olan oyun, en az ilki kadar ses getirecek gibi görünüyor. Death Stranding’te her zaman bir araya gelin daha fazla doğasındaYeni oyuna daha yakından bakalım.

DS2, yayınlanan fragmana rağmen gizemli bir oyun olarak kaldı!

DS2’nin fragmanı, oyunda yine bir bebeğin olacağını ortaya koydu ve mesele de bu. bebeğin etrafında şekillenecek bu ortaya çıkarıyor. Ancak fragmanı izlediğimizde neyin ne olduğunu anlamak pek mümkün değil.

Hatta olaylar sırasında açıklamalarda bulunan Hideo Kojima, ” Birçok şeyi karavana koydum. bunun hakkında konuş ve detayları bulmanı istiyorum.‘ diyerek topu oyunculara attı.

Az önce de belirttiğimiz gibi Death Stranding’in devamı niteliğinde olan oyun hakkında bildiklerimiz… çok kızgın . Oyunun fiyatı, sistem gereksinimleri, detaylı konusu ve ne zaman çıkacağı belli oldu. gizemini koruyor.

Oyunla ilgili yeni gelişmeler olursa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Death Stranding 2 Fragmanı

The Game Awards 2022’de tanıtılan tüm oyunlar için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu