Haber

30 Nisan Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar: 30 Nisan Süper Loto Sonuçları Sorgulama Sayfası

Milli Piyango’nun heyecanlı çekilişi Süper Loto’da haftanın son maçı 30 Nisan Pazar günü yapıldı. Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda saat 21:30’da canlı olarak gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinin detayları , Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde ilan edildi. Nisan ayının son günü bu ayın son Süper Loto çekilişinin detayları araştırılmaya başlandı. Peki 30 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Nisan Süper Loto’da kazandıran numaralar neler oldu? İşte 30 Nisan Muhteşem Loto sonuç sorgulama sayfası…

30 Nisan Büyük Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Haftanın üç günü Salı, Perşembe ve Pazar akşamları saat 21:30’da Milli Piyango yetkilileri ve noter huzurunda canlı olarak gerçekleştirilen Harika Loto çekilişi sona erdi. 6 kişinin büyük ikramiyeyi kazanma şansı yakaladığı baht oyunu Muhteşem Loto sonuçları Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde paylaşıldı. 30 Nisan Üstün Loto çekiliş sonuçları için haberimizin ekranını inceleyebilirsiniz.

30 Nisan Olağanüstü Loto Sonuçları Açıklandı!

30 Nisan Harika Loto kazandıran numaralar; 1, 8, 37, 38, 41, 53 oldu. 12.373.250,41 TL ikramiye bir sonraki çekilişe devredildi.

30 NİSAN ÜSTÜN ÇİFT SONUÇ SORGU SAYFASI

haber-emet.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu